wtorek, 28 czerwca 2016

Starzy

Nie od dziś wiemy ze społeczeństwo dzieli na młodych atrakcyjnych i pociągających gejów oraz okropnych staruchów którzy odstraszają swoim wygładem nie tylko ze względu na wiek ale także brak dbania o ciało i wstrętny zapach . To właśnie ta grupa dziadków jest najbardziej natarczywa spośród wszystkich spędzających swój czas na portalach społecznościowych czy tez czatach .Są oni niezwykle zdeterminowani aby poznać jakiegoś młodego chłopaka ze swojej okolicy , potrafią zasypywać swoją ’’ofiarę ’’mnóstwem wiadomości dotyczących ewentualnego spotkania lub oceniających fotki osoby z drugiej strony. Sami jednak tworzą zazwyczaj profile ‘’widmo ‘’ w których nie widnieje żadne zdjęcie a wiek jest celowo zaniżony. Czasami gdy uda już im się kogoś zmanipulować i podają swoje Hasło do zdjęć okazuje się ze jest ono z przed wielu lat na dodatek obrobione w programie photoshop lub ukradzione innemu użytkownikowi.
Wtedy dana osoba już wie że ma do czynienia z seniorem który szuka młodzika niestety stracił na niego swój czas i energie , szybko pisze mu na do widzenia kilka epitetów i blokuje profil. Jednak to nie odstrasza tych starych aczkolwiek napalonych staruszków do napastowania kolejnych profili i podstępem nawiązywania jakiegokolwiek kontaktu , są naprawdę niezłomni . Zastawiam się po co to robią skoro po wyjściu na jaw ich krętactwa sytuacja się powtórzy , są naprawdę natrętni i szukają wszelkich sposobów na postawieniu na swoje . Oczywiście jeżeli chodzi o chaty gejowskie również są stałymi bywalcami podają się za byczków Sporciaków itp.:) aby stać się łakomym kąskiem niestety później jak zwykle jest rozczarowanie ponieważ po drugiej stronie był senior-kłamca. Osobiście mam kolegę który wynajmował mieszkanie w centrum miasta a na górze mieszkał stary gej –stały bywalec pewnego portalu , niestety na jego nieszczęście poznał tego młodego atrakcyjnego faceta, którego ciągle zaczepiał a następnie nie krył rozczarowania brakiem zainteresowania z jego strony.

2 komentarze:

  1. Poznałem wiele osób w moim wieku którzy sa w związku jak się okazuje z typem starszego Pana.
    Dużą rolę odegrało to , że owi Panowie są przy "kasie" Dziwni mnie to i nie potrafię zrozumieć jak można być z kimś dla kasy w takich sytuacjach kiedy różnica wieku sięga 30 lat.

    OdpowiedzUsuń
  2. Za parę lat sam już będziesz staruchem (w środowisku gejowskim po 30. wypadasz już z obiegu) i nawet żaden pseudo-blog Ci nie pomoże :-P
    Swoją drogą to nie rozumiem kolesi, którzy zakładają bloga dla zaledwie pięciu wpisów rocznie. To już jakiś objaw kryzysu wieku średniego???

    OdpowiedzUsuń