czwartek, 22 października 2015

Seks grupowy

Seks w grupie jest niezwykle popularny wśród gejów i wielu chętnie go uprawia w większym gronie znajomych lub osób które są nieznane, zaproszone do zabawy za pośrednictwem np. internetu.
Zazwyczaj wśród większej liczby znajomych trafiają się 2,3 osoby, które rzucają temat seksu w grupie, a następnie zachęcają innych do spróbowania. Są to osoby bardziej doświadczone w tych sprawach, eksperymentujące już wcześniej, do tego są odważne i realizują swoje pragnienia. Często pod wpływem takich osób reszta grupy kusi się na propozycje, przecież każdy z nas czasem myśli o takim rodzaju przyjemności seksualnej.
Taki rodzaj wspólnych zabaw bez wątpienia wymaga posiadania odpowiedniego miejsca, zazwyczaj wśród tych kilku osób ktoś ma wolne mieszkanie. Ilość osób jest oczywiście dowolna, wedle uznania. Są chłopaki, którzy uprawiają seks w grupach nawet powyżej 10 osób i więcej!
Ważne są tez role jakie przyjmujemy - bywa tak, że jest 1 pasyw i kilku aktywów, np. 5ciu. Albo 2 pasywów  i 4 aktywów. Zazwyczaj aktywni przeważają tych pasywnych, którzy są ruchani po kolei przez każdego z nich. Jest to to bardzo lubiana forma uprawiania sexu. Pasywi są po prostu odpowiednio wykorzystywanie przez napalonych aktywów, którzy z kolei lubią dominować nad nimi. Zazwyczaj pasyw przyjmuje od nich spust na twarz lub do ust (Bukkake). Podczas takiego rodzaju uprawiania sexu przeważnie nie s
Uczestnicy takich ustawek stawiają przede wszystkim na przyjemność i dobrą zabawę. Często seks grupowy jest formą umilenia czasu np. 2 par znajomych, którzy nie mają przed sobą tajemnic.
ą zachowywane środki ostrożności czyli każdy z każdym bez zabezpieczeń itd... Dlatego m. in. jest to dosyć krytykowany sposób uprawiania seksu jako nieodpowiedzialny.

sobota, 3 października 2015

Plener

Seks w plenerze to lubiana i chętnie praktykowana forma uprawiania sexu w społeczeństwie gejowskim i nie tylko w gejowskim, ponieważ pary hetero równie często decydują się na tego typu odskocznię seksualną. Seks w plenerze, a dokładniej zabawa w samochodzie, w lesie, opuszczonych budynkach, miejscach publicznych itp. Praktycznie każde miejsce, które nie jest mieszkaniem z łóżkiem można nazwać plenerem. Większości przypadków seks jest dość specyficzny, często niezbyt wygodny, są np. ograniczone ruchy itd. Jednak doskonale wiemy, że właściwie każdy lubi odskocznię, czyli coś nowego, innego, nietypowego.
Seks w dziwnym miejscu jest podniecający, staje się poniekąd unikatowy, możliwe, że nie ma możliwości powtórzenia w 100% tego samego następnym razem. Wyobraź sobie jesteśmy na zewnątrz, być może otaczają nas drzewa, istnieje możliwość, że ktoś nas zobaczy i również podnieci się na nasz widok. Może nawet dołączy jakiś nieznajomy? Takie myślenie działa stymulująco, a seks staje się wielką frajdą.
Zabawa w aucie także dostarcza podobnych emocji, choć jeśli jest on zbyt mały może okazać się taka zabawa niezbyt trafnym wyborem. Taki rodzaj seksu jest często dość szybki, spontaniczny i znacznie różni si on od tego wykonywanego w domu. Takie urozmaicenia dostarczają więcej przyjemności, zabawy, spełnienia i fantazji. Można je praktykować ze swoim stałym partnerem. Jednak bardzo często do takich spontanicznych akcji w plenerze dochodzi pomiędzy nieznajomymi sobie osobami, które umawiają się na dane spotkanie w określonym miejscu poprzez kontakt internetowy na portalach społecznościowych. Np na www.SUPERGAY.PL . Niejednokrotnie wystarcza wymiana fotografii oraz nr telefonu aby spotkanie doszło do skutku. Wiele osób lubi takie ustawki, choć nie wszyscy za nimi przepadają. Wszystko jest zależne od charakteru i zasad, którymi dana osoba się kieruje w życiu.
Jednak ci odważni, którzy lubią się zabawić nie zastanawiając się nad niczym, pędzą na spotkanie z pięknym nieznajomym może właśnie teraz: do parku, a może za swój dom lub na jakąś fajną, znaną im miejscówkę. Lubimy jednorazowe zabawy z kimś obcym, to nas podnieca i często preferujemy takie spotkania aniżeli siedzenie w domu bądź mieszkaniu.
Zazwyczaj przed umówionym spotkaniem dowiadujemy się więcej na temat swoich preferencji seksualnych, swojej roli itd. Takie spotkania uczą nas samych o naszych potrzebach i pragnieniach.